بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پروتکل کوایمبرا کاملا محفوظ می باشد

شهادت نامه ها

شهادت نامۀ بیمار ایرانی

یکى دیگر از عزیزانِ مبتلا به اِم اِس که تحت درمان با پروتکل کوایمبرا می باشند، با محبّت فراوان اجازه دادند تا بهبودى ایشان با دیگر بیماران به اشتراک گذاشته شود.

بخوانید

شهادت نامه نادیا

این پست توسط خانم نادیا، بیمار مبتلا به ام اس، در گروه فیس بوک آلمانى پروتکل کوایمبرا به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید

شهادت نامۀ بیمار ایرانی

این پست توسط هموطن عزیزمان مبتلا به بیمارى خودایمنى پسوریازیس به اشتراک گذاشته شده است:

بخوانید

شهادت نامه مارسیا پریرا

این پست توسط خانم مارسیا پریرا بیمار مبتلا به ام اس در گروه برزیلى پروتکل کوایمبرا در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده:  مارسیا در سال 2003 به ام اس مبتلا شده و از سال 2012 تحت درمان با پروتکل کوایمبرا میباشد.

بخوانید

شهادت نامه لیدا جى ترانجان

این پست توسط آقاى لوئیس اُتاویو آلمیدا در گروه فیس بوک برزیلى پروتکل به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید

شهادت نامۀ اندرسون وَز

این پست توسط آقاى اندرسون وَز که هشت سال پیش مبتلا به ام اس شده و مدت پنج سال است که تحت درمان با پروتکل کوایمبرا میباشد به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید

شهادت نامۀ آنا پرادو

این پست توسط خانم آنا پرادو بیمار مبتلا به ام اس که مدت هشت سال است تحت درمان با پروتکل کوایمبرا می باشد به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید

شهادت نامۀ رناتا ملونی

این پست توسط خانم رِناتا مِلونى بیمار مبتلا به بیمارى خودایمنى درماتیت آتوپیک که به مدت یک ماه تحت درمان با پروتکل کوایمبرا بوده است در گروه فیس بوک برزیلى پروتکل به اشتراک گذاشته شده است:

بخوانید

شهادت نامۀ دیس میراندا

این شهادتنامه توسط خانم جوى گوتییر مبتلا به ام اس در گروه فیس بوک برزیلى پروتکل کوایمبرا به اشتراک گذاشته شده. او مدت هفت سال است که زیر نظر دکتر دنیلو فینامور، پزشک آموزش دیده پروتکل تحت درمان می باشد.

بخوانید

شهادت نامۀ جونیور سیلوا

این شهادتنامه توسط آقاى جونیور سیلوا، که از سال 2005 به بیمارى نورومیِلیت اُپتیکا (بیمارى Devic) مبتلا بوده است نوشته شده. او مدت هفت سال است که تحت درمان با پروتکل کوایمبرا می باشد.

بخوانید

شهادت نامۀ کارِل گوایبِس

این پست توسط خانم کارِل گوایبِس، بیمار مبتلا به بیمارى خودایمنى هاشیموتو در گروه فیس بوک پروتکل کوایمبرا به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید

شهادت نامۀ سیرلین وُلچیکِسکى

این پست توسط خانم سیرلین وُلچیکِسکى، بیمار مبتلا به اسکلروزیس سیستمیک (اسکلرودرمى) که مدت دو سال است تحت درمان با پروتکل کوایمبرا میباشد به اشتراک گذاشته شده:

بخوانید